| madalishor0021 a întrebat:

Linia maro de la buric in jos mai evidenta ca niciodata? si in jurul buricului este aceeasi culoare ca linia poate asta sa fie un semn de sarcina? am avut relatii neprotejate in ultimile 2 luni menstruatia mi-a venit normal poate fi acea linie maro care nu am avut-o pana acum sa fie un prim semn? nu am pofta de mancare ma doare capul plsssss dati-mi un raspuns cat mai curand posibil. va multumes!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai o imaginatie foarte, foarte bogata, nu esti insarcinata

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nimeni NU poate GHICII dacă eşti ( sau nu ) însărcinată!

Mai bine fă 2 teste de sarcină CORECTE - aşa cum îţi EXPLICAM în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior.

Iar pe viitor, NU mai fă sex neprotejat!

Vezi şi răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior...

Toate cele bune.

| Seby90 a răspuns:

Da esti insarcinata.

| SunnyDay88 a răspuns:

Esti paranoica. si ca sa nu mai pui intrebari stupide protejeaza-te, si fa si un test de sarcina.

| AndyLavy a răspuns:

De ce nu iti faci un test de sarcina pentru a fii sigura? Nu cred ca este vorba de o sarcina, insa din momentul in care nu te protejezi, exista riscul unei sarcini, si inca unul foarte mare.

| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Nu, nu esti insarcinata!

| sorin_6068 a răspuns:

Nu esti insarcinata primul semn ca ai fi este lipsa ciclului acea linie se accentueaza din al 2-lea trimestru. la tine poate fi o problema hormonala sau din cauza soarelui

| Anonimmmul a răspuns:

Nu esti insarcinata

| Ioncithepowerful a răspuns:

Aia e linia penisului daca iti apare ai cancer