| madalishor0021 a întrebat:

Linia maro de la buric in jos mai evidenta ca niciodata? si in jurul buricului este aceeasi culoare ca linia poate asta sa fie un semn de sarcina? am avut relatii neprotejate in ultimile 2 luni menstruatia mi-a venit normal poate fi acea linie maro care nu am avut-o pana acum sa fie un prim semn? nu am pofta de mancare ma doare capul plsssss dati-mi un raspuns cat mai curand posibil. va multumes!

8 răspunsuri:
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Nu draguta, nu este un semn ca ai fi insarcinata din moment ce ti-a venit menstruatia normal!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nimeni NU poate GHICII dacă eşti ( sau nu ) însărcinată!

Mai bine fă 2 teste de sarcină CORECTE - aşa cum îţi EXPLICAM în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior.

Iar pe viitor, NU mai fă sex neprotejat!

Vezi şi răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior...

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai pus aceasta intr si cred ca aveai destule rasp de nu. mai ales ca menstruatia ti-a venit normal..pf ..ganditi logic oameni bunisau daca va plictisiti asa tare. dati o fuga la doctor poate aveti insolatie

| SunnyDay88 a răspuns:

Ti-am mai spus o data ce sa faci! citeste mai cu atentie raspunsurile de la ultima intrebare, inainte sa mai postezi una la fel.

| TizZu15 a răspuns:

Nu este nici un semn de sarcina stai linistita.winking