| anonim_4396 a întrebat:

Aveti si voi o linie(mai închisă la culoare decat pielea) sub buric? Pornește de sub buric si e pana mai jos am si deasupra buricului pana la coastele alea(dar aia nu prea se cunoaste). Asa aveti si voi, fetelor? Linia aia.

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu, ești unicat.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Mda.Ce unicat

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi vine a rade

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

sad ok

| alina2k18 a răspuns:

Nu, nu am desi sunt bruneta.
In general la gravide e extrem de vizibila linia aia cand sarcina e avansata.

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

crying bine

| MaryMaria333 a răspuns:

Sti ce ar mai putea fi? Directia pufului de pe burta care merge in jos. Ala cum ii mai inchis decat pielea( depinde de gena) se vede asa.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Si tu ai asa? E mai inchis putin decat pielea si coboara de la buric in jos.