| robiolic a întrebat:

Ma doare testiculul drept de vreo 4 zile. am 16 ani si sunt cam speriat.
Nu ma doare mereu doar uneori, mai ales cand stau in picioare sau umblu.
Sunt cam speriat ma dore si partea de jos a abdomenului dreapta.
oare am ceva? sau sa astept putin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Salut, poate ai hernie.Dar si eu am mai patit asa de cateva ori. Poate te-ai lovit si e inca ''faultat''.laughing

| Cuvântul1 a răspuns:

Se poate sa ai hernie du-te la medic sa te consulte.

| robiolic explică:

Ms pentru raspunsuri.
mi-a trecut si sunt bine acum.