| XxRoyalxX a întrebat:

Ma trezesc mereu la 3 noaptea si adorm farte greu ce sa >fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| will_4908 a răspuns:

Ia un pumn de somnifere. Iti garantez ca o sa dormi dusa...

3 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Bea o jumatate de cana de apa iar apoi punete in pat cu gandul ca trebuie s adormi ca ti-ai potolit setea. fara medicamente te rog.

| XxRoyalxX explică:

Suntetii culmeabig grin

| Diabl0 a răspuns:

Culcate de la 3 incolo, mergi la biserica, roaga-te poate te scoala... sti tu, ala cu coarne :]