| xElenaH a întrebat:

Ce pot sa fac ca nu pot sa adorm noaptea adica adorm pana la urma da greu de vreo 2-3 zile adorm pe la 2 noaptea si nu mai pot sa ma trezesc [ma trezesc pe la 9sad.]

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Sa eviti sa bei sucuri cu cofeina, cafea, energizante, sa alergi un pic seara, s au miscare de orice fel o juma de ora, sa bei un pahar de lapte seara si sa incerci dimineata sa te trezesti un pic mai devreme, ia incearca si sa mi spui daca ai reusit,
o zi linistita

1 răspuns:
| lyaa a răspuns:

Am avut si eu o perioada in care adormeam greu sad ...trebuie sa te linistesti, de cele mei multe ori nu poti sa adormi din cauza ca ai probleme la scoala sau diferite lucruri care te apasa straight face :*big hug byee!