| FFFFF a întrebat:

Mama are o problema, de cateva zile nu mai poate pronunta cuvintele corect, cateodata(mentionez ca este fumatoare). Eu chiar nu stiu ce sa mai fac, pentru ca nu reusesc nici cum sa o conving sa mearga la doctor. Astept raspunsuri & sugestii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Grav, ar putea fi un AVC( accident vascular cerebral ), necesita cat mai repede consult neurologic. Netratat la timp, poate avea urmari serioase.