| ddeny a întrebat:

Mi-a aparut un herpes pe buza de sus cum scap de el X_x mai redepe sad Ajutorr! cel mai bun raspuns funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fugi repede la o farmacie si cumpara aciclovir...in cateva zile iti trece

| SecretLady91523 a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie glicerina borxata....intr-o zi iti trece, doar ca trebuie sa te dai de mai multe ori si nu are cel mai bun gust, dar merita. Sau ai putea sa iti cumperi un plasture anti-herpetic dela farmacie.

Sper ca te-am ajutat & take care.:*

| deewskk a răspuns:

Il poti acoperi cu folie din aia de la farmacie..scuze dar nu mai stiu cum se cheama...nu se va vedea aproape deloc