| MarisAlin a întrebat:

Cum scap de herpes de la buza?
va rog

Răspuns Câştigător
| LightDr a răspuns:

Incearca pasta de dinti, asa mi-a trecut mie sau o crema cu propoliswinking

3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Aciclovir de la farmacie, e foarte bun

| april93 a răspuns:

Fluocinolon N este foarte bun daca apuci sa te dai cand simti ca te mananca buza nici nu iti mai apare asa ca e bine s ail ai prin casa...

| anyry a răspuns:

Nu incerca pasta de dinti in niciun caz. Pasta de dinti usuca herpesul si la un moment dat se poate rupe. Eu te sfatuiesc sa iti cumperi Aciclovir crema+medicamente ( daca is de 200 le bei din 4 in 4 ore iar daca sunt de 400 bei dimineata si seara), si poti sa iti cumperi si plasture ( instructiunile pe gasesti pe cutie ). Eu folosesc de asta si e foarte bun. https://www.google.ro/......ps?/search Cand plasturele se dezlipeste il lipesti cu apa sau saliva.