| asdfghjklll a întrebat:

Mi-am inceput viata sexuala in urma cu 4 luni, de atunci am facut- de 3-4 ori insa am dureri de fiecare data la inceput apoi nu simt absolut nimic. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| irrumator30 a răspuns:

Chestia este ca vaginul trebuie sa fie foarte bine lubrefiat, umectat, sa nu te doara deloc. Roaga-l pe partenerul tau sa nu si-o vare imediat, ci sa te mangaie jos, putin sau sa ti-o linga. Vei vedea ce bine te vei simti dupa.