| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat temperatura acum cateva minute si am 36 si 4 liniute ( la subrat)e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Nu e normal... Inseamna ca ti-e dor de mine. blushing

| anonim_4396 explică (pentru Liviucu):

De unde stiai?:o

| claudica2703 a răspuns:

Da

| CreEppY a răspuns:

Normal, daca ajunge pe la 38, 39 e problema happy

| pestisorulauriu a răspuns:

Beton. fii fara grija. Nu uita, si termometrul are marja de eroaremai ales daca e digital. Urmareste cu atentie daca aceasta continua sa scada afla cauzele.

| kate141995 a răspuns:

Este normal, cand ajunge la 39 ai temperatura.

| emaemyema a răspuns:

Da deoarece temperatura normala a corpului este de 36-37 de grade