| Buhaluci22 a întrebat:

Mi-am scos caninii acum 2-3 ani. Unul dintre ei a crescut, iar celalt nu.Am inteles ca trebuie sa ceasca in 3-4 luni.Dar mie nu mi-a crescut. Oare de ce? Si cand o sa imi creasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BigBadWolff a răspuns:

Nu iti face griji iti vor creste intr-un final si ia niste calciu si d3 si spalate pe dinti dimineata si seara cu o pasta de dinti bogata in fluor, va ajuta la intarirea dintilor si protejarea smaltului dintilor, sanatate si numai bine

| Alexia2elena5 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat la fel! Nu iti face griji! O sa creasca ei...