| Alle47 a întrebat:

Caninii mei permanenti au crescut deasupra celor de laptesad.I-am scos pe cei de lapte insa cei permanenti au ramas in suscrying. Stomatologul a spus ca intr-un an maxim doi vor reveni la locul lorbig grin.Stie cineva ceva pentru indreptarea lor mai repede?happy Nu vreau raspunsuri penibilewinking.Dau Funda love struck.

2 răspunsuri:
| MariusApostol a răspuns:

Uite aici ceva sa te ajute este un medic stomatolog foarte bun din Constanta Dr Resit Ayla si iti poate raspunde si online la http://dentoplus.ro/intreaba-medicul-stomatolog/ cred ca te va scoate din incurcatura

| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

I mai impingi si cu limba si asa se duc mai repede funda?