| anonim_4396 a întrebat:

Mi-e aşa de greaţăăăă...
ce îmi recomandaţi?
pastile, ceva?
Mi-e greaţă deoarece nu prea mi-a priit mâncarea de aseară... dacă contează la ceva asta...
Fundă cel mai bun răspuns şi repede...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| unknow91 a răspuns:

Mmmm altceva nu stiu.si nici nu stiu ce pastile sa iti recomandsad incearca sa mananci o portocala.dar mie cu limonada sau mancam lamaia asa simpla si nu mai aveam nimica...
O zi buna in continuare.

3 răspunsuri:
| 23partyboy a răspuns:

Metoclopramid e antivomitiv(e anume conceput sa iti opreasca starea de greata)

| unknow91 a răspuns:

O limonada e cea mai bunawinking

Dar sa o faci dintr-o lamaie, si o tai pe toata.eu asa imi fac.

| lOvEbwN a răspuns (pentru unknow91):

Am încercat, însă tot starea asta o am... am pus şi zahăr...

| unknow91 a răspuns (pentru lOvEbwN):

Mmmm altceva nu stiu.si nici nu stiu ce pastile sa iti recomandsad incearca sa mananci o portocala.dar mie cu limonada sau mancam lamaia asa simpla si nu mai aveam nimica...
O zi buna in continuare.