| anonim_4396 a întrebat:

Miau aparut cosuri si le-am dat cu iod, cosurile au trecut dar petele rosi au ramas am deja 2 luni si ele nu trec. cum credeti vor trece, ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Puteai să dai cu Batadină și se vindecau frumos fără sechele.
Pa, pa.

| drpopa a răspuns:

Du te la dermatolog, exista multe tipuri de acnee si unele din ele lasa sechele cutanate, el iti va indica tratamentul corespunzator,

| Kassandra1408 a răspuns:

Mergi la plafar si cere o crema pentru iritatii acute- poate fi cu spirulina si miere sau cu propolis- merita. Cat despre cosuri, cel mai bine e sa stangi bani si sa mergi la cosmetica la un tratament- e bun atat pentru pori, cat si pentru punctele negre + ca nu iti lasa semne!

| larisag a răspuns:

Buna,
Referitor la problema ta, pot sa iti recomand sa vezi mai multe detalii si un tratament natural si eficace (testat personal) pe http://www.tratamente-boli.com/......activ.html
Sanatate multa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roacutane 100% garantat iti trec.

| ajamamiau a răspuns:

Trebuie sa te dai cateva zile, pana iti trece cu crema de galbenele.Este foarte buna.