| andreeapop14 a întrebat:

Saluut TPU! De 2 ani am probleme cu cosurile. La momentul actual nu prea mai am pe fata dar mi.au ramas pete rosi, cred ca sunt cicatrici sau ceva, sunt asa sub piele, nu stiu sa explic. Stiu ca e normal sa am cosuri la pubertate, eu avand 15 ani, dar nu cred ca sa.ti ramana pete. Miau mai aparut si pe fund o iritatie la fel, doar k nu mi.a disparut si ma dor foarte rau cosurile, mi.au mai aparut si deasupra la piept si intre sani. As vrea sa-mi recomandato o crema sau ceva, cred ca pana acum am folosit sute, si acum cred ca mai am vreo 4-5. Sper sa ma puteti ajuta! Multumesc anticipat si funda! love struck

2 răspunsuri:
| Rad96 a răspuns:

Daca te referi la o melodie de pe youtube poti folosi youtube converter : http://www.video2mp3.net