| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca te bronzezi iti dispar petele care ti-au ramas de la cosuri sau cosurile?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le arde soarele si le acopera bronzul.Cand dispare bronzul apar iar.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu dispar de tot. dispar partial.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Asta mi-ar placea sa stiu si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu dispare nimic, doar ti se pare. Efectul generos pe care soarele il are asupra cosurilor este acela de a le usca. Asta nu inseamna ca trebuie sa renunti la protectia solara, te vei trezi cu arsuri, inflamatii, iritatii. Nu cred ca e ok!

| Kenya a răspuns:

Le acopera intr-adevar putin happy

| ale153 a răspuns:

Daca te bronzezi, ajuta la disparitia cosurilor pentru ca le usuca! happy

| speşăl a răspuns:

Da

| Steffy4673 a răspuns:

Da..iti trec aproape toate fiindca stand la soare le usuca si cad singure si e si pielea mai aerisita daca te bronzezi nu o se mai vada semnele asa rau! Sper ca te am ajutat :*