| AirănMeidăn a întrebat:

Neata
de la o vreme cand ma ridic din pat ametesc si vad doar negru pentru cateva(in jur de 10) secunde
alimentatie sanatoasa, da, am, doar ca mananc destul de putine calorii pe zi(600-700) si carne mananc doar foarte rar
sport nu fac aproape deloc, din casa ies doar ca sa merg pana la supermarket o data la nu stiu cat timp
per total nu am un stil de viata prea sanatos, programul abia ce mi l-am refacut destul de brusc dupa 2-3 luni in care ma culcam uneori chiar la 10 dimineata si ma trezeam seara

de ce ametesc cand ma ridic din pat, deci? am incercat sa caut pe net dar spre rusinea mea nici nu prea stiu ce sa caut exact.

mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca se intampla des sau zilnic, mai bine te-ai duce la un doctor.

| DanielVălean a răspuns:

Poate esti anemic/a.

| KoJoXMgoD a răspuns:

Cred că ai lipsă de calciu.

| rvsmady a răspuns:

Salut. Probabil este de la tansiunea prea mica. inceaca sa faci putina miscare, sa consumi apa, o cafea in plus si sa mananci un pic mai sarat, eventual daca transpiri mult sa iei ceva saruri minerale. Nu iti pot spune cu siguranta ca asta este cauza, doar sugerez, sper ca te-am ajutat. o zi buna

| XxDennyxX a răspuns:

Nu te ridica brusc din pat si ia niste vitamine