| Anonim18283 a întrebat:

Nu am menstruatie.
Am 13 ani.
Azi cand m-am sters era o gramada de sange pe hartie, dar nimic pe chilot.
La fel si acum.
E ciclu...sau altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Poate te-ai sters de prea multe ori si ti-ai facut un fel de rana.

| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, asta este prima ta menstra! Este normal, abia acum incepe, se scurg picaturi din vagin si de aceea ai sange pe hartie cand te stergi. Foloseste absorbante pe chilotel, ca sa nu-l murdaresti. Volumul apare mai tarziu, acum doar un pic.

| Anonim18283 explică:

Da...dar astazi..cand m-am sters e mai putin, iar pe chilot nu a mai curs nimic.Nu trebuia sa fie mai mult?