| Unicucebeea a întrebat:

O sa fie in curand o excursie de 3 zile. Eu imi spal parul odata la doua zile cu sampon special pentru spalari dese. In a3a zi de excursie parul meu va fi murdar. Ce pot face ca atunci sa nu mi se sleiasca parul asa de tare. puppy dog eyes Funda.

P.S.: Acolo nu ma pot spala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Exista sampoane uscate, care se pot folosi fara apa.
il poti incerca pe cel de la Sephora.

| mona a răspuns:

Sapala-ti parul inainte de a merge in excursie cu o zi sau iti duci samponul cu tine

| CristinaM237 a răspuns:

Incearca sa folosesti o masca de par...Ea iti va revigora parul si nu cred ca vei avea probleme in privinta acestuia.Ti-as recomanda o masca de par naturala de exemplu:putin avocado pisat si putina zeama de lamaie.happy