| tomaflorin a întrebat:

Oameni buni am si eu o intrebare.Am avut oraceala foarte puternica in urma caruia am acum dureri musculare in zona pulpelor si a spatelui + o transpiratie rece mai tot timpul. A mai patit cineva asa? Daca da ma puteti ajuta si pe mine cu niste sfaturi legate de ce tratament as putea sa urmez? Va multumesc si va astept raspunsurile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| katy a răspuns:

Viroza se numeste.mergi la un medic sa-ti dea tratament cu antibiotice, nu e de gluma pentru ca netratata la timp poti da in pneumonie si pe urma vei fi nevoita sa stai internata si nu cred ca iti doresti