| Al18 a întrebat:

Pana acum NU mi-a venit menstruatia lunar, iar luna trecuta mi-am pierdut virginitatea(si mi a venit chiar a 2a zi).Si mereu am facut o protejat doar 1 data la al2 lea nr am incercat putin fara prezervativ dar nu a durat mult mai ales ca amandoi stateam cu frica iar el nu si a dat drumul atunci. Luna asta ma asteptam sa imi vina si mi-au curs 2 cheaguri de sange si atat. Si acum daca imi vine 1 data la 12 ore cam asa. (E ok sa folosesc ob?) La ce sa ma astept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ElenaMaria1979 a răspuns:

Buna!
Ce varsta ai?
Cel mai bine mergi la ginecologie!
NU mai face sex fara prezervativ.
Ceea ce spui tu ca ai patit poate sa fie o dereglare.
Trebuie sa faci un control complet si sa fii linistita ca totul este in ordine! happy
Sanatate multa!

| Al18 explică (pentru ElenaMaria1979):

Am 17 ani. Multumesc.