| onlyme_3202 a întrebat:

Pentru Carmen Brumahappy buna as vrea sa stiu cum pot sa slabesc 15 kg in 3 luni? este posibil? daca imi poate spune o dieta si ce fel de exercitii trebuie sa fac. multumesc tuturor pentru raspunsurihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
CarmenBruma
| CarmenBruma a răspuns:

Buna!
E posibil, dar s-ar putea ca rezultatul sa nu dureze. In prima luna organismul va elimina cu siguranta mai multe kilograme, dar dupa aceea s-ar putea sa nu mai slabesti in acelasi ritm.

Te sfatuiesc ca dupa prima luna de regim sa introduci si sportul in programul tau saptamanal. Alergarea, de exemplu, de cinci ori pe saptamana te poate ajuta.

Eu pregatesc o campanie si poti sa vii sa alergi cu mine in parcurile din Bucuresti.

Te astepthappy.

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Prin exercitii fizice, multa miscare, seara nu mainca dupa ora18, elimina din alimentatia ta painea si dulciurile, bea multe lichide dar neacidulate.Bafta.