| lory2lory a întrebat:

Pentru slabit, care dintre aceste variante este mai eficienta?
1.Bicicleta mecanica/eliptica;
2.Banda de alergat;
3.Stepper;
4.Banca de abdomene;
5.Alte variante.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Woman2Womanro a răspuns:

Banda de alergat e cea mai eficienta. Uite aici topul activitatilor pentru slabit: http://woman2woman.ro/2013/10/ce-sa-faci-pentru-arde-calorii/
Vei vedea ca alergatul pe banda e pe locul 1. :)