| anonim_4396 a întrebat:

Poate pare o întrebare ciudată dar știe cineva de ce periodic(odata la 6-7 luni) mi se schimbă forma buricului,el este tot pe interior,nu am dureri sau ceva dar acesta isi cam schimba forma, e ok sa fie asa? Am 16 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonim2828288282 a răspuns:

De menționat faptul ca nu sunt suspect de hernie ombilicala dupa cum mi-a spus medicul de familie, am 1.87 si 78 de kg