| Nicki18 a întrebat:

Pot aparea complicatii in timpul unei operatii de extirpare a miomului uterin? Sau este o operatie inofensiva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

La orice operatie, oricat de banala sau simpla ar fi ea pot exista complicatii!
Nu exista operatii inofensive.

| gelu1970 a răspuns:

Nicki18 la aceasta intrebare e normal sa iti raspunda medicul ce urmeaza sa te opereze. ai vorbit cu el?

| Nicki18 explică (pentru gelu1970):

Nu este vorba despre mine