| Agenta000 a întrebat:

Pot lua visislim la 12 ani? Si de care ar trebui sa iau : Light, Line sau Fitness?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

de putut, poti sa iei

| Agenta000 explică (pentru AirănMeidăn):

Si daca iau ce se intampla? Are efecte adverse?

| CristinaDanciu a răspuns:

Eşti prea mică pentru aşa ceva. O să-ţi facă rău.