| nicoleee30 a întrebat:

Poti slabi 10 kilograme in 2 saptamani? Prin mult sport si o dieta slaba in calorii, bineinteles. Nu conteaza ca nu-i sanatos, eu vreau doar sa stiu daca este sau nu posibil acest lucru big grin Funda si voturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Este posibil, dar cu o dieta drastica si sport.

| Scorpions13 a răspuns:

Este ceva realizabil daca iti schimbi stilul de viata daca vrei informatii imi poti da id- ul tau si iti voi scrie ce plan trebuie urmat. si inca un lucru imprietenestete cu sportul, sa fie prietenul tau cel mai bun e cel mai esential in problema ta bineinteles si hrana pe care o consumi, mananca des dar nu prostii... daca mananci rar si putin corpul omenesc isi strange resurse precum la camile care isi strang apa in cocoase si tu la fel.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu cred ca se poate. Doar daca nu mananci nimic... straight face

| natasa1980 a răspuns:

Nu e sanatos sa slabesti asa de brusc.La produse pentru slabit nu te-ai gandit. Poate o pastila de regenon te-ar putea ajuta dimineata sa-ti taie pofta de mancare.Pentru regenon e-mailul meu:iasminasanela@yahoo.com

| Cata0 a răspuns:

NU ESTE SANATOS! iar cu sanatatea nu e de gluma! pot aparea complicatii grave.cel mai bine e sa incerci o dieta echilibrata plus sport si sa slabesti km 5 kg pe luna..si in niciun caz sa nu te infometezi. Putin si des! si da se poate slabi 10 kg in 2 saptamani prin infometare, nesomn, alergare multa..si ajungi cadavrulaughing.asa ca mai bine cu putina rabdare si bine.