| guess_who a întrebat:

Prima data: cu sau fara prezervativ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| liudmila a răspuns:

Si prima si a doua si a n-a oara... pana cand ai un prieten stabil si tu esti sanatoasa si el e sanatos si treceti pe anticonceptionale...

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Intotdeauna cu prezervativ.

| psiholoaga a răspuns:

Cu prezervativ.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu prezervativ. Poti ramane insarcinata inca de la primul contact sexual... Plus bolile care exista... Mai bine cu... Pentru siguranta si sanatatea ta.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cu prezervativ desigur

| SweetCandy a răspuns:

CU PREZERVATIV...noemal,asta doar daca nu vrei sa te pomenesti cu vreo boala, sau cu o sarcina nedorita!

| maryana5 a răspuns:

Cu prezervativ... nu-ti face griji, senzatia e aceeasiwinking
xoxo, mary peace sign

| macarale a răspuns:

Asta e intrebare de baraj? cu, logic.

| zemantex a răspuns:

"CU" Indiscutabil!

| dulcika a răspuns:

Normal :cu prezervativhappy

| SimpleSergio a răspuns:

Fara! pentru ca e prima oara...si pentru ca probabil ai grija pe cine alegi sa fie primul happy... daca te duci la vreun gigolo.atunci CU!
In schimb daca stii 100% sigur ca e sanatos... aveti grija cu ejaculatul sa nu aveti surprize, fara! Daca nu prima data.cand e mai important .atunci cand sa-l simti?

| cLaudYu a răspuns:

Cu

| romina_7963 a răspuns:

Cu prezervativ. E mai sigur.

| biby29 a răspuns:

Tot timpul trebuie sa folosesti prezervativul...altfel risti sa ramai insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu, durerea va fi redusa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data eu am fkto fara... i-ar dupa aceea ma temeam mereu. si nu mai scapam de ganduri...**daca raman insarcinata? daca are vreo boale? dar nu am ramas pentru ca baiatul sa ferit.

| ingerash_5860 a răspuns:

Fara prezervativ... fiind primul baiat din viata ta... il simti intru`totul