| Zodiac a întrebat:

Cum ati facut-o prima data..cu prezervativ sau fara?

19 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai in comunism... cum ai fi vrut?!, cu Durex fruits flavour?! Nexam! Cu feeling si tandrete la max!

| Tobeornottobe a răspuns:

Prima data fara... iar apoi fara mai mereu happy

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

N-am facut. Inca. happy

| Rose_2860 a răspuns:

Faratongue

| ketty a răspuns:

Pai...nu am facut-o niciodata cu...rolling on the floor

| laryssa93 a răspuns:

Fara.big grin

iubitul meu nu a vrut sa ne protejam ca zice "ca e mai bine fara"...are dreptate! este mai frumo0os tongue!

noii doii nu ne protejam niciodata si nu am avut probleme pana acum intotdeauna a avut grija si nu s-a terminat in mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recunosc, ca fara si mi-a parut rau, nu era mare lucru sa cumpar eu un prezervativ.Sa stiti fetelor ca baietilor nu le prea pasa, in posetutza sa aveti intotdeauna prezervative si de calitate buna ca se sparg, bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost fara dar foarte placut si mai interesant! pe urma de-amu si cu prezervativ! da asa mai mult fara!
depinde de persoana cu care faci, trebuie sa fie foarte atent! cum nu ar fi nu-i de gluma!
Fiti atenti!
si bafta!
pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabrina, asa e, trebuie sa fie foarte atent daca o face fara... nu cumva sa se accidenteze, sa nu se loveasca de ceva, ca e fara protectie, fiti atenti ca nu-i de gluma rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu.Am incercat si fara.Este...(nu pot exprima in cuvinte)minunat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oral...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara, eu nu am facut-o niciodata cu prezervativ fiindca stiu bine cu cine o fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu mi-am inceput inca viata sexula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vrem sa o facem si eu as vrea cu.pentru ca e mai sigurtongue

| Miruna Pavel a răspuns:

Cu un ambalaj de la acadele. laughing sa imi dai fundita laughing pup:* big grin

| sonydj a răspuns:

Cu, am facut si fara si imi pare rau cat traiesc...deoarece dupaceea stau mereu cu morcovele-n f(nd sa nu fi avut "scapari" ...va sfatuiesc sa folositi prezervativ pentru un contact sexual, protejat si ca apoi sa fiti linistiti happy

| dyanna_3180 a răspuns:

Fara`

| guta a răspuns:

Prima data fara, adica si acum mai des fara depinde si cu cine