| asweds a întrebat:

Proteinele care le iei pentru masa musculara la sala provoaca nervozitate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Doar daca au hormoni!
Oricum cele mai recomandate sunt cele bazate pe zer si albus de ou, si ceva suplimente pentru articulatii. Efect garantat, efecte secundare aproape zero (doar flatulente uneori).

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Cand mananci o friptura, oua, o bucata de branza, etc. iti provoaca nervozitate?

daca nu, atunci NICI cele de la sala n-o sa-ti provoace.

nu mai pune intrebari tampite