| Stitch92 a întrebat:

Unde se pot gasi Proteinele pentru masa musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

In alimente...

| Cosmin86 a răspuns:

In mancare si suplimente alimentare.
Mancare : carne, lapte, branza, oua.
Suplimente : megaproteine.ro, sau daca vrei mai ieftine nutritech.ro

| Crucified a răspuns:

In carne

| madamme a răspuns:

La farmaciile mari dar nu ti-as recomanda sa le iei de capul tau

| Cosmin86 a răspuns (pentru madamme):

Nu se gasesc in farmacii, ci in magazine specializate ( dymatize, muscletech, etc. ) vezi pe megaproteine.ro spre exemplu