| SecretKiss a întrebat:

Pulpa de pui afumata, fripta ingrasa(fara ulei)? adica intr-o cura de slabire pot folosi asta?thinking FUNDAAAhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Carnea de pui nu îngrașă, dar depinde cum este preparată. Dacă este la grătar este foarte bună, mai ales pentru o dietă. Îți recomand să mănânci regulat și carnea de pui pe grătar.
Nimic în exces nu este bun.

Numai bine!

| Adorable a răspuns:

Buna!
Carnea de pui nu ingrasa! De recomandat sa nu mananci carne de vita si de porc, in rest, este ok, dar sa nu mananci in exces!

| nosferatu a răspuns:

Foloseste pulpa imaginara umpluta cu intuneric si in 2 saptamani ajungi la 20kg.laughing

| necu91 a răspuns:

La cura de slabit se exclude orice aliment prajit. Carnea, pestele si legumele se fierb si le condimentezi usor cu sare, piper si dupa caz cu busuioc, cimbru patrunjel si marar.

| Ionutz1998 a răspuns:

Nu

| Marwell a răspuns:

Sigur ca poti sa folosesti si asta, de la proteine nu o sa te ingrasi niciodata, daca vrei sa slabesti natural aici gasesti sfaturi foarte bune :
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-slabesti-rapid/

| 4ever_5725 a răspuns:

Fripta nu doar prajita

| macgyver a răspuns:

Tot ce este fript nu ingrasa intrucat, toata grasimea se topeste atunci cand este fripta. De ce crezi ca toate vedetele mananca pui fript cu salata?