| Pufuletica98 a întrebat:

Crapul ingrasa? Eu tin cura de slabire si mama mea a cumparat un crap si as vrea sa-mi fara ulei o bucatica de 100 de grame si cu un pic de salata.Ar dauna dietei mele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pestele nu ingrasa. Nici crapul. Este cea mai slaba si mai usoara carne. Pofta mare!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar dauna cu nimic dietei tale, o bucatica nu iti face rau

Răspuns utilizator avertizat
| BiuL a răspuns:

E bun pestele. Daca nu e prajit ci gatit la gratar sau aburi nu te ingrasa. Bine ai grija si cu ce il combini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici câte calorii are,
http://calorii.slabute.ro/calorii/crap.html
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ingrasa.

| Irena97 a răspuns:

Pestele are putine calorii si e foarte hranitor.
Daca ti-l face la gratar sau fiert mananca-l linistita.