| Anemona a întrebat:

Ce este interzis intr-o cura de slabire? ce ingrasa tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul unei cure de slabire este interzis sa dai pe la Mc Donalds si KFCwinking
Ce as manca un big mac! Tu nu? devil

11 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Painea, pastele, dulciurile, sucurile

| Bishop a răspuns:

Dulciuri, mancaruri prajite si de la fast-food si sucuri acidulate.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Carnea grasa sau impanata de porc, vita, miel ( ceafa, cotlet, costite, jambon, carne tocata, mici )
toate produsele tip fast-food
carnatii si salamurile
toate branzeturile fermentate
toate dulciurile
toate produsele de patiserie
sucurile de fructe
orice bautura alcolica, fructele uscate, alunele, semintele, smochinele, alunele, maslinele
toate produsele tip aperitiv : covrigei, chips, popcorn, sticks-uri
cartofii prajiti, cascaval
fructele dulci (banane, struguri, rodii, mango, pere, prune, cirese )

| arrriadna a răspuns:

Fainoasele ( nu doar produsele facute cu faina ci si legumele cu multi carbohidrati de genul: cartof, fasole, linte, soya, etc.).
Zaharurile.
Carbo-gazoasele (pentru ca baloneaza si nu stii exact "cate kile mai ai").
Dar cel mai tare ingrasa fainoasele. Se spune ca daca scoti painea din alimentatia normala, dai jos 2 kg in 2-3 zile.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Unt, cocktail, ketchup, ulei, popcorn, red vinegar, Zahar, untura animala etc.

| Ana a răspuns:

Fast-food-ul, dulciurile, painea [de orice fel], sucurile acidulate, prajelile, carnea de porc.

| t0xic1girl a răspuns:

Evita sa mananci carne de porc, dulciuri, sa bei bauturi carbogazoase...mananca multe lactate, fructe, legume si nu uita sa bei pe fiecare zi 2 l de apahappy

| ZambescSiGata a răspuns:

Te apuci de slabit?laughing

| sabela a răspuns:

Sa mananci intre mese si bineanteles toate cele de mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Painea ingrasa foarte mult incearca sa mananci cat mai putina si grasimile la fel ai grija cu ele

| alexandra_8004 a răspuns:

Incearca sa mananci aer daca tot vrei sa ajungi pe podium...by the way TOTUL INGRASA depinde cum mananci si cat