| fgmijpb a întrebat:

Ce pot face daca am o umflatura pe varful penisului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să te prezinți la dermatologie/urologie.
Pa, pa.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu mergi la medic poti sa faci o infectie si sa ramai fara. Crezi ca medicul n-a mai vazut penis-uri? Ai fi tu primul din lume! Nu te juca!

| BiuL a răspuns:

Consulta medicul.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți face nimic doar să aștepți să treacă iar dacă nu trece te poți duce la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la medic. Acolo se rezolva problema asta, nu pe TPU.

| fgmijpb explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa-mi vada medicul penisul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru fgmijpb):

De ce, ai senzatia ca ar fi primul vazut? Pana mea, ala stie ce are de facut. Poate ai ceva serios si este nevoie de atentie. Sugerez sa lasi prostiile astea cu nu vreau sa-mi vada doctorul penisul si sa te duci la medic.

| AlexRv a răspuns:

Buna!

Trebuie sa mergi la medic dacă vezi ca nu se retrage singura. Poate fii orice. happy