| Fumiko a întrebat:

Sa presupunem ca Gihel se imbolnaveste de hernie de disc dar el nu stie, la un moment dat plus durerea de spate incepe sa-i apara si durere la piciorul drept, bun acum intrebarea mea este cam cat timp ii ia piciorului lui Gigel sa inceapa sa aiba si amorteli?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Savantul2017 a răspuns:

De la o zi la alta pot sa apara si amortelile, depinde de cat de mult se protejeaza Gigel, de varsta acestuia...etc. Recomandat pentru Gigel este sa nu astepte sa apara amortelile, tatal meu a asteptat pana cad degetul mare a ramas paralizat si nu si-a revenit nici dupa operatie.