| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare! Stie cineva cat costa un set minim de analize normale, adica alea care ti le face la orice angajare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Pe mine m'a costat 70 de lei cu tot cu psihologicul cand le'am facut pentru permisbig grin Oricum depinde si unde le faci...

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru NuConteazaNumeleee):

Acum cat timp ai facut analizele acelea, si la ce clinica, de stat sau particulara.Si sa imi zici cum se numeste si daca e din Bucuresti! Multumesc mult!

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Acum 10 luni...la clinica privata dar nu sunt din Bucuresti...

3 răspunsuri:
| Kira22 a răspuns:

Sall! Pai ai mei au o firma, si de fiecare data cand au angajat pe cineva ei le-au platit analizele.