| dbem a întrebat:

TPU am si eu o problema: am 21 de ani 1, 73m si sunt foarte slab (58 kg) si as dori sa imi dati niste siteuri (forum) despre nutritie si daca se poate si niste sfaturi. Tin sa mentionez ca am fost la sala dar fara rezultate spectaculoase.PLS HELP!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DarkTheory a răspuns:

Pai pentru a te ingrasa, ia vitamine, dupa alea desigur te vei ingrasa sau de nu incearca sa mananci mai mult, dar banuiesc ca tu ai organismul ala care si daca mananci mult nu se pune pe tine...Incearca cu vitaminele.