| maria4567 a întrebat:

Sal TPUsad Nu mai pot,de ieri imi merge burta, ma doare stomacu si burta si nu mai pot.Am luat smecta, am baut ceai de chimen si d sunatoare si am pus si menta in el..Am luat NO-SPA,Metroclopamid,am mancat,paie prajita,orez cu morcovi,branza de casa,branza topita, banane si tot nu-mi trece.
Spuneti-mi ce sa fac. URMGENT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| esteffy a răspuns:

Salut! Iti recomand sa mergi urgent la doctorul de familie sau eventual la o farmacie apropriata! happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ti-a venit menstruatia.

| onasis1961 a răspuns:

Mergi la cea mai apropiată farmacie! Spune păsul şi se rezolvă! Multă sănătate!

| danielaxyz a răspuns:

Incearca loperamid(daca ai diaree, e si pentru infectii)si tinctura de galbenele

| maria4567 explică:

P.s va rog mult nu mai rezistcrying((

| mixxjim a răspuns:

Furazolidon, este anti-microbian, ce ai luat tu trateaza efectele, asta trateaza problema, probabil ai mancat ceva stricat. Si ceai de menta, doar menta, nu cu sunatoare sau altceva.