| mgtow a întrebat:

Sall, cineva care stie sau lucreaza ca vopsitor auto...sant faze in care masina se vopseste in monocapa (vopsea si lac combinate) si bicapa ( vopsea si apoi lacul) daca dau cu lac fara masca cat timp mai rezista plamanii pana ma imbolnavesc rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Magureanu_Daniel_1986 a răspuns:

Www.automotiveghencea.ro acolo gasesti tot ce tine de vopsitorii auto