| TheFrunza a întrebat:

Am o problema, vocea mea nu se aude așa de tare( de exemplu: cand sunt la un party si vreau sa vorbesc cu cineva, acea persoana nu aude nimic si trebuie sa ii spun la ureche sau cand sunt la scoala, in clasa, daca este galagie mai mare si vreau sa ii spun ceva unei persoane mai indepartate nu se aude nimic si daca strig mai tare) si nu am vocea asa de subtire, dar as vrea sa o am mai groasa sau asa ceva.
PS: sa nu aud ca "du-te la un medic"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Natura ne-a dat tuturor voci diferite asa ca va trebui sa te obisnuiesti cu ideea. Poate nu vocea ta este problema ci urechile lor infundate.Si este perfect normal sa nu te auda in galagie.Restul este doar in mintea ta.