| anonim_4396 a întrebat:

de aseara am facut un efort cu testiculele recunosc imi tot studiam penisul si era rece in camera stiu ca vi se pare haios da na se racise capul (scuzati expresia ) e si dupa aia a inceput sa ma doara rau burta si testiculul drept apoi doar cand stateam in picioare sau miscam piciorul drept ma durea testiculul rau straight face si acum ma mai doare numai ca doar daca stau jos si ma dau cu restul corpului pe spate si am si la rinichiul drept o durere ( nu e apendicita sigur este chiar in moalele unde vine rinichiul si nu am alte simptome ) restul precizez ca testiculul este normal la marime nu si-a schimbat culoarea arata perfect normal ce ar putea fi? straight face raceala sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Eu zic sa te duci la un medic, doar el iti poate prezice diagnosticul corect! Sper sa te faci bine de sarbatori! happy