| madalin307 a întrebat:

Sall,vreau sa fac tratament cu hormoni de crestere injectabili, credeti ca ma poate ajuta la varsta mea?(17 ani) si daca e cineva care a luat sa-mi spuna daca a avu reactii adverse sau alte probleme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu vrei sa te distrugi? Mai bine iti tragi un glont in cap, e acelasi lucru cu ce vrei tu, doar ca nu te doare.

| Azµre a răspuns:

Nimeni nu îți va mai administra la vârsta ta un tratament cu hormoni, pentru acest tratament trebuia să te duci când erai copil adică cel târziu la 13-14 ani! Acum nu se va risca nimeni să îți administreze, deoarece apar dereglări hormonale grave.