| xXPsychO983 a întrebat:

Sallut? Cine imi poate spune ce pot face cand sunt deprimat-a? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Nu te mai gandii.scrie un eseu si explima-ti tot ce vrei pe o foaie, arde-o si dupa iti spun ca te vei simti mult mai bine!

6 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Asculta muzica happy

| VLΛD a răspuns:

Culca-te tongue

| William a răspuns:

Iti sugerez sa vb cu cineva despre problema care o ai, sa spui ce te supara si sa incercati sa gasiti o sollutie la problema. Nu stiu daca e bine ce te-am sfatuit pentru ca eu ma pricep la muzica si metin (in ordinea asta). Daca vrei putem sa vb prin mesaje sau pe messenger, sa incercam sa rezolvam problema. Nu ma culc de acum.

| xXPsychO983 explică:

Scuzati categoria laughing

| Alexanddra a răspuns:

Depinde si cauza deprimarii tale...ce'ar fi sa incerci niste metode pedagogice ...eu cred ca ajuta, ca de exemplu: fa pe o foaie un soare si pe fiecare raza scrie orice activitate poti tu sa faci.cum ar fi : pot sa scriu,sa ajut, sa vorbesc, sa innot.si pune ca titlu "Puterile mele". citeste'le de mai multe ori iar la sfarsit cand vei vedea cate poti face te vei simti mult mai bine