| xXPsychO983 a întrebat:

Sallut! Cine imi poate spune cum pot sa sterg programul SweetIM de pe mess? Funda kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri in start>control panel> add or remove programs> alegi SweetIM >si dai uninstall pentru xp iar pentru windows 7 dai start>control panel>si sub programs ai uninstall a program> alegi Sallut! Cine imi poate spune cum pot sa sterg programul SweetIM si dai uninstall!

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Un program nu se sterge, se dezinstaleaza. Te ducin in control panel, add or remove programs daca ai xp, daca ai windows 7 programs and features, il cauti in lista si ii dai uninstall.

| cristian43 a răspuns:

Un program nu se sterge, se dezinstaleaza. Te ducin in control panel, add or remove programs daca ai xp, daca ai windows 7 programs and features, il cauti in lista si ii dai uninstall