| Fane5827522 a întrebat:

Salut, acum 2 zile am inotat in jur de vreo 4 ore aproape continuu.
N-am mai facut efort fizic de un timp indelungat.
Ma dureau muschii, am presuspus eu din zona sfarcului, am crezut ca este doar febră musculară.

Dar azi in dus am observat ca sfarcul stang este inrosit in jurul lui si de asemenea ma si doare cand apas.

E ceva normal?

Ps: sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Faci inot de performanta?

| Fane5827522 explică (pentru darrio2007):

Am spus deja ca n-am mai facut efort de mult, nu nu fac inot de performanță, de obicei nu depun mult efort in ceea ce fac

| darrio2007 a răspuns (pentru Fane5827522):

Fara antrenament nu aveai cum sa inoti atatea ore „aproape continuu".