| Andrei9696 a întrebat:

Salut acum cateva zile mi s-a intamplat o chestie. am stat cu capul pe ceva rece ceva timp fiind tuns la 0 in cap. dupa ceva timp m-au luat niste dureri pe la cap prin zona spatelui iar acuma ma doare si pe margini. nu-mi imaginez ce sa fie. Daca ma poate ajuta cineva sa raspunda! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ElJoKeR a răspuns:

Andrei daca ma iau dupa Nikul tau si chiar esti nascut in 96 nu esti copil deci ia un Ketonal / ketorol / antinevralgic forte. ori te bagi la nani cu cacila pe cap sa nu mai simta frig.

Incearca sa eviti statul in curent si chestii de genu. mereu ma dadeam mare si nu imi pasa dar cand am facut sinuzita mi-am blestemat zilele ca nu puteam ridica capul din pamant de durere aveti grija mai multa pe viitor.