| cassdavid285 a întrebat:

Salut, acum de vreo 2 ani am spart un geam și m-am tăiat. După am pus betadina și după 2 ani mai târziu a început sa ma mănânce la brat și ma tem sa nu am ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa 2 ani laughing
Nu are legatura una cu alta.
Mancarimea actuala e cu totul de la altceva, poate piscatura de tantar sau alta insecta, poate te-ai lovit, poate e urticarie, poate poate, pot fi multe!

| cassdavid285 explică (pentru Simpatic):

Dar când apăs ma doare

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca existau consecinte grave cu siguranta le-ai fi aflat atunci.Acum dupa doi ani e cam imposibil.

| Anitta97 a răspuns:

Vai laughing