| Bouda_Eugen_2001 a întrebat:

Am 14 ani și recent mi-a apărut o pată roșie pe capul penisului de mărime medie, când o atinga doare și ustură putin, oare este de la masturbare? Dau funda...va multumesc.P.S.nu mi-am început viata sexuală

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xFluing a răspuns:

Este cel mai mare pacat fata de Dumnezeu pe care il poti face, te rog sa te duci la biserica si sa te spovedesti sa ti se ierte pacatele.